ESAPARAT
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.56506.5913
Euro7.20567.2345

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız, 1990 lı yıllardan bu yana ekstrem işlerin yoğunluklu olduğu plastik sektöründe hizmetlerini sürdürmektedir. Başarıyla tamamladığımız
onlarca sanayii, kaplama, dekarasyon, araç giydirme, otomotiv, inşaat, imalat sektörleri başta olmak üzere bir çok projemizle ülkemizdeki en güvenilir  firmalarından biri olduğumuzu söyleyebiliriz.

 ABOUT US
Es Aparat, founded in the 1990s and it is a solutionpartnerforvariousneeds of themanufacturingindustrywithperformingprojects in differentsectorssuch as coating, decoration, automotive, constructionandmanufacturing. Es Aparat has becomeone of themostpreferredcompany in themanufacturingsectorwithmany of completedprojects.Müşterinin beklentilerinin üzerinde, yüksek standartları sunuyoruz ve korumak için gayret gösteriyoruz. 

Westrivetomaintainanddevelophighstandards of productionandexceedcustomerexpectations.


Uzun yıllar sektörda tecrübe kazanmış olan personelle çalışmaktayız. Yeni teknolojileri ve gelişmeleri takip etmekte, personelini düzenli olarak kurslarla, seminerlerle ve tecrübeli personelinin katkılarıyla eğitmektedir.

Wecloselyfollownewtechnologiesanddevelopmentswithourexpertandexperiencedstaff. Alsoregularlyparticipating in courses, seminarsandtrainingsforthecontinuousdevelopment of ourteam.

Şirketimiz, sürekli olarak eğitim, performans değerlendirme ve ödüllendirme yöntemleriyle sektörün önemli isimlerini yetiştirmeye ve büyümeye devam etmektedir.


Weattachgreatimportancetohumanresourcesmanagement in ourcompany, wecontinuetogrowcontinuouslywithperformanceevaluationandrewardingmethods.