ESAPARAT
Bize Ulaşın

 BEŞEVLER KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 24. BLOK NO:13  NİLÜFER /  BURSA


(0 505) 705 50 42


esaparat@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Takvim

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız, 1990 yılında SAMURAY Ltd. Şti. ünvanı ile kurulduktan sonra, ESAPARAT Ltd. Şti.  olarak Bursa' da KOMPOZİT OTOMOBİL AKSEUARLARI üzerine üretim amaçlı faaliyetlerine devam etmektedir. Doymamış reçine değişik elyaf katkıları ile şekillendirme ve dayanım değerleri yüksek olan kompozit ürünler üzerine çalışmaktayız..

 

 ABOUT US

Es Aparat, founded in the 1990s and it is a solutionpartnerforvariousneeds of themanufacturingindustrywithperformingprojects in differentsectorssuch as coating, decoration, automotive, constructionandmanufacturing. Es Aparat has becomeone of themostpreferredcompany in themanufacturingsectorwithmany of completedprojects.Müşterinin beklentilerinin üzerinde, yüksek standartları sunuyoruz. Bu AR-GE çalışmalarımız neticesinde 2018 yılı içerinde EV TİPİ RÜZGAR GÜLLERİNDE KULLANILAN, KARBON FİBER parçaların imalatını gerçekleştirdik.

Westrivetomaintainanddevelophighstandards of productionandexceedcustomerexpectations.


Uzun yıllar sektörda tecrübe kazanmış olan personelle çalışmaktayız. Yeni teknolojileri ve gelişmeleri takip etmekte, personelini düzenli olarak kurslarla, seminerlerle ve tecrübeli personelinin katkılarıyla eğitmektedir.

Wecloselyfollownewtechnologiesanddevelopmentswithourexpertandexperiencedstaff. Alsoregularlyparticipating in courses, seminarsandtrainingsforthecontinuousdevelopment of ourteam.

Şirketimiz, sürekli olarak eğitim, performans değerlendirme ve ödüllendirme yöntemleriyle sektörün önemli isimlerini yetiştirmeye ve büyümeye devam etmektedir.


Weattachgreatimportancetohumanresourcesmanagement in ourcompany, wecontinuetogrowcontinuouslywithperformanceevaluationandrewardingmethods.

Ekstrem işlerin yoğunluklu olduğu plastik sektöründe hizmetlerini sürdürmektedir. Başarıyla tamamladığımız onlarca sanayii, kaplama, dekarasyon, araç giydirme, otomotiv, inşaat, imalat sektörleri başta olmak üzere bir çok projemizle ülkemizdeki en güvenilir  firmalarından biri olduğumuzu söyleyebiliriz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret9873
Saat
Videolar